top of page

Reto Enero: 5 días 5 asanas

Público·16 miembros

Pes 2013 Marslar Ve Tezahuratlar Yamas Indir


Pes 2013 Marslar ve Tezahuratlar Yamas Indir
Pes 2013, futbol oyunu severlerin en çok tercih ettiği oyunlardan biridir. Oyunun grafikleri, oynanışı ve lisanslı takımları ile gerçekçi bir futbol deneyimi sunmaktadır. Ancak oyunun bazı eksiklikleri de vardır. Bunlardan biri de takımların marşları ve tezahüratlarıdır. Oyunun orijinal versiyonunda, takımların gerçek marşları ve tezahüratları bulunmamaktadır. Bu da oyunun atmosferini azaltmaktadır.


Download File: https://3quiildestno.blogspot.com/?file=2w38PX


Bu sorunu çözmek için, Pes 2013 Marslar ve Tezahuratlar Yamas Indir adlı bir yama geliştirilmiştir. Bu yama ile, oyunun içindeki tüm takımların gerçek marşları ve tezahüratları oyuna eklenmektedir. Böylece, oyun daha canlı ve heyecanlı bir hale gelmektedir. Yama, oyunun ses kalitesini de arttırmaktadır.


Yamayı indirmek için, aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:  • Yamayı [buradan] indirin.  • İndirdiğiniz dosyayı açın ve içindeki klasörü masaüstüne kopyalayın.  • Oyunun kurulu olduğu dizine gidin ve "img" klasörünün içine girin.  • Masaüstündeki klasörün içindeki "dt01.img" ve "dt03.img" dosyalarını, "img" klasörünün içine yapıştırın.  • Oyunu başlatın ve keyfini çıkarın.
Yamayı indirdikten sonra, oyunun ayarlarında ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, yama ile uyumlu olan [Pes 2013 Türkçe Spiker] adlı bir başka yamayı da indirebilirsiniz. Bu yama ile, oyunun spikeri Türkçe konuşmaktadır. Böylece, oyun daha eğlenceli ve anlaşılır bir hale gelmektedir.


Pes 2013 Marslar ve Tezahuratlar Yamas Indir, Pes 2013 oyununu daha zevkli bir hale getiren bir yamadır. Oyunu daha gerçekçi ve atmosferik yapmaktadır. Eğer siz de Pes 2013 oynamayı seviyorsanız, bu yamayı mutlaka denemelisiniz.


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

bottom of page